yükleniyor

Web Hosting

Siz de Hosting Hizmetine Sahip Olun!

Hosting hizmetini nasıl alacağınızı ve nasıl kullanmak gerektiğini bilmenize artık ihtiyacınız yok. Deneyimli ekibimiz sizler için her işlemi gerçekleştirecek. Size sadece hizmeti kullanmak kalacak.

Web sayfanızı sorunsuz ve kesintisiz olarak yayında tutmak için hosting paketlerimizi değerlendirin. Paketlerimiz hem bireysel, hem de kurumsal çözümlerinizle ilgili taleplerinizi karşılayacak şekilde hazırlanmıştır. Firmamız hosting hizmetinden memnun kalınmadığı durumunda 30 gün içerisinde para iade garantisi vermektedir.

Hosting Paketlerimiz Aşağıdaki Özellikleri İçerir.

Herhangi bir firmadan hizmet almanızdan asılı olmayarak tüm taşıma işlemlerinizi sizin yerinize ücretsiz biz yapıyoruz. Mevcut hizmet bilgilerinizi bizimle paylaşmanız taşıma işlemlerini başlatmamız için yeterlidir.

Politikalarımız gereği satın aldığınız hosting paketlerini toplu e-posta göndermek amacıyla kullanamazsınız. Her e-posta hesabı 1 saatte en fazla 250 adet e-posta gönderebilir. Toplu gönderim amaçlı kullanım tespit edildiğinde hizmetiniz askıya alınır ve sizinle irtibata geçilir.

Sunucularımızda barındırılan internet sayfaları her ayın 1'i ve 15'inde ayda toplam 2 kez olmak üzere yedeklenir. Yedekleme ve aynı zamanda yedekten geri yükleme hizmetimiz ücretsizdir. Geri yükleme yaptırmak için bizimle iritbata geçmeniz yeterlidir.

Her hosting paketi içerisinde barındırılan internet sayfaları 90 saniyede CPU kullanımının %25'ini geçemez. Sınır aşıldığı zaman internet sayfanız yayın kesintisine maruz kalmaz, sadece açılma hızı düşer.

Sınırsız pakette sadece CPU kullanım limiti ve toplu e-posta gönderim limiti vardır. Diğer kaynaklar sınırsız şekilde kullanılabilir. Ayrıca sınırsız paketimiz dosya indirme, yükleme tarzı siteleri barındırmaya uygun değildir.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!