yükleniyor

E-Ticaret

Çağın yeni alışveriş sistemi ve ileride her esnafın olmazsa olmaz konumuna geleceği Elektronik Ticaretin kısa adıdır E-ticaret. Artık insanlar alışverişin büyük bir kısmını bilgisayar başında internet aracılığı ile yapıyor. Bunun avantajlı yanları daha çok ürün çeşidi, farklı kaliteler ve fiyatları kıyaslanabilir olmasıdır. Dez avantajları ise malesef ürünün açıklamalarda gibi olmaması yada nakliyeden oluşan zararlardır. Ancak geçen her yıl tüketicinin lehine işlemektedir.

Siz de hemen e-ticaret sitenizi kurun ve yeni sistemde yerinizi alın. E-Ticaret Paketlerimizde öne çıkan bazı özellikler...

1- Yazılım domain adınıza sınırsız süre lisanslanır ve yıllık lisans kira ödemesi bulunmamaktadır.

2- E-ticaret paketlerinde müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme modülü kurulu olarak gelir. 

3- E-ticaret yazılımı ile tek bir tuşla bayisi olduğunuz firmanın ürünlerini sitenize ekleyebilir, anlık stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. XML/Excel çıktı dosyalarını aktif ederek fiyat karşılaştırma sitelerinde yerinizi alabilirsiniz.

4- E-ticaret paketlerinde sayısı devamlı artan şablonlardan istediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Yeni bir şablonu birkaç saniyede kurabilirsiniz.

5- E-ticaret yazılımda kişiselleştirilebilir SEO ayarları, SEO URL desteği, etiket desteği, içeriğe özel farklı meta tanımlama, Google sitemap tanımlama ve otomatik Google keyword generator desteği ile size güçlü bir eticaret SEO altyapısı sunar.

6- E-ticaret paketinize opsiyonel olarak Facebook/Google Application ve Login desteğini ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi aynı gün içerisinde Facebook sayfanız içerisinde listeleyebilir, çok düşük maliyet ile ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz. Modül ücretini tek bir defa ödersiniz.

E-Ticaret Paketleri yakında Web Paketlerimiz bölümünde gösterime girecektir.
Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!